Losowe Zdjęcie

Kto nas odwiedza:

Odwiedza nas 602 gości oraz 0 użytkowników.

Od małego uczymy dobrego – Sportowo się rozwijam ekonomię znam

16 stycznia 2019 r. uczniowie z klas V, VI, VII i VIII wzięli udział w klasowych rozgrywkach w piłce siatkowej organizowanych w ramach programu "Od małego uczymy dobrego". Turniej rozegrano w nietypowym systemie dwa sety po 5 minut. Przy remisie 1:1 liczyła się większa liczba punktów uzyskany podczas dwóch setów gry. Liczba graczy była uzależniona od ilości osób w klasie.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

DZIEWCZĘTA

Klasa V

Va – Ciołek K., Gąsiorowska D., Staszkiewicz O., Bandyk M.

Vb – Wiśniowska O., Szewczyk A., Szpiech O., Pawlik A.

Vc – Grzegorzak Z., Bosak J., Dąbrowski J., Tomaszewski F.

Wyniki: Va-Vb 0:2, Vc-Va 1:1 [36:20 dla Vc], Vc-Vb 0:2. I miejsce Vb, II miejsce Vc, III miejsce Va

Klasa VI

VIa- Jurkiewicz J., Minarowicz I., Gamracy P.

VIb – Czepiel J., Węgrzyn M., Sikorska W.

Klasa VIII

VIIIa – Kaszycki W., Cebularz K., Banaś M.

VIIIb – Piekarz E., Krawiec Dawid, Ślimak Miłosz

VIIIc - Krawiec Damian, Pinda P., Staszkiewicz G.

Wyniki: VIIIa – VIIIb 1:1 [23:18 dla VIIIb], VIIIa-VIIIc 2:0, VIIIc-VIIIb 1:1 [ 23:18 dla VIIIb]. I miejsce VIIIb, II miejsce VIIIa, III miejsce VIIIc

ROZGRYWKI KLASOWE W KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĘTA

IVa – Fik J., Pszeszło P., Kopko J.,

IVb – Lach N., Gierula M., Plecień P.,

Wynik 6:0 dla zespołu IVa

Va – Ciołek K., Gąsiorowska D., Staszkiewicz O.

Vb – Wiśniowska O., Dec Pawlik A.

Vc – Boskak J., Tomaszewski F., Dąbrowski J.

VIIa Kopiec M., Przepaśniak G.

VIIb – Jurkiewicz K., Bandyk A., Raba P.

Wynik 8:7 dla zespołu IVa

VIa – Durys J., Jurkiewicz Michał., Rabczak Ł.

VIb- Jurkiewicz K., Rubin K., Sosa J.

Wynik 10:4 dla zespołu VIa

VIIa – Durys P., Grzech M.

VIIb – Bandyk R., Kasprowicz N., Żukowiec J.

Wynik 8: 2 dla zespołu VIIa

VIIIa –Piekarz E., Ślimak M., Krawiec Dawid

VIIIb – Krawiec Damian, Banaś M., Cebularz K.

Wynik 22:6 dla zespołu VIIIa

Rozgrywki w piłce nożnej

Dziewczyny

Klasa IVa – Przeszło P., Plecień P., Kopko J.

Klasa IVb – Lach N., Sikora J., Fik J.

Wynik 13:0 dla zespołu IVb

Klasa Va – Gąsiorowska D., Grzegorzak Z., Pawlik A.

Klasa Vb – Wiśniowska O., Szpiech M., Misiołek K.

Wynik 1:1 w rzutach karnych wygrał zespół Va

Klasa VIIa – Bandyk A., Jurkiewicz K., Raba P.

Klasa VIIb – Kopiec M., Przepaśniak G.

Wynik 8:4 dla zespołu VIIb

Klasa VIIIa – Bentkowska A., Szpiech K.

Klasa VIIIb – Rosiwal K., Bury E.

Wynik 13:1 dla zespołu VIIIb

CHŁOPCY

Klasa IVa – Osiadły W., Kurasz B., Szewczyk J.

Klasa IVb – Cempura M., Czuba P., Czorniak S.

Wynik 4:3 dla zespołu IVa

Klasa Va – Tomaszewski F., Bandyk M.

Klasa Va – Bosak J., Dąbrowski J.

Wynik 4:3 dla zespołu Va

Klasa VIIa – Ciołek K., Kasprowicz N.

Klasa VIIb – Durys P., Bandyk R., Grzech M.

Wynik 7:6 dla zespołu VIIa

Klasa VIIIa – Ślimak M., Piekarz E., Krawiec Dawid

Klasa VIIIb – Banaś M., Kaszycki W., Krawiec Damian

Wynik 6:3 dla zespołu VIIIa

REGULAMIN ROZGRYWEK SPORTOWYCH

Szkolne rozgrywki sportowe w ramach programu - Od małego uczymy dobrego – Sportowo się rozwijam ekonomię znam.

Klasy IV – VI

Piłka nożna dziewcząt i chłopców:

Rozgrywki na sali gimnastycznej. Skład drużyny 3 osoby mogą być składy międzyklasowe. Gra bez autów. Ręka i uderzenie piłki w sufit karane jest rzutem karnym. Za zwycięstwo 3 punkty remis 1. Zwycięża drużyna z największą liczba punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów liczy bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn.

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców:

Rozgrywki na sali gimnastycznej. Skład drużyny 4 osoby mogą być składy międzyklasowe. Gra na czas 2x5 min. Gra do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu trzeci set 2,5 min. Za zwycięstwo 3 punkty remis 1. Zwycięża drużyna z największą liczba punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów liczy bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn.

Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców:

Rozgrywki na sali gimnastycznej. Skład drużyny 3 osoby mogą być składy międzyklasowe. Gra na czas 2x5 min.  Przepisy wg. zasad Polskiego Związku Koszykówki. Za zwycięstwo 3 punkty remis 1. Zwycięża drużyna z największą liczba punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów liczy bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn.

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców:

Rozgrywki na sali gimnastycznej. Skład drużyny 3 osoby mogą być składy międzyklasowe. Gra na czas 2x5 min.  Przepisy wg. zasad Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Nie ma autów. Za zwycięstwo 3 punkty remis 1. Zwycięża drużyna z największą liczba punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów liczy bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn.

Klasy VII- VIII

Rozgrywki na sali gimnastycznej. Skład drużyny 3 osoby mogą być składy międzyklasowe. Gra na czas 2x5 min.  Przepisy wg. zasad Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Nie ma autów. Ze względu na wielkość sali zakaz kozłowania piłki. Za zwycięstwo 3 punkty remis 1. Zwycięża drużyna z największą liczba punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów liczy bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn.

Zgłoszenia drużyn należy dokonać 11 stycznia 2019 r. u nauczyciela wychowania fizycznego

Copyright © 2019 High School Rights Reserved.